Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Karchowice – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Siedlecka

Brzezinka,Gliwice(Karchowice + 12 km)

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Proponujemy Państwu do zakupu zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1324 m2, położoną w Gliwicach Brzezince przy ulicy Siedleckiej. Na działce tej znajduje się dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska(Karchowice + 20 km)

1 050 000 zł146 m² 7 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Cena: segment A - 1 050 000 zł | Segment B - 1 100 000 zł nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - ruda śląska godula, osiedle paryż Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Nieborowice(Karchowice + 19 km)

795 000 zł132,64 m² 5 993,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatnia połówka dostępna - lewa strona. Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie deweloperskim. Świetna lokalizacja, duży ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nakło Śląskie

Nakło Śląskie(Karchowice + 20 km)

889 000 zł146 m² 6 089,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:884 m²

Dom piętrowy z dużą działką - Nakło Śląskie - 5 pokoi - rewelacyjna lokalizacja! To nie jest tylko dom na sprzedaż. To początek. Może właśnie Twojego rozdziału, który jeszcze nie został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Szkolna

Świętochłowice(Karchowice + 20 km)

2 640 000 zł1 050 m² 2 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

~Jesteś Pośrednikiem , wypłacamy prowizję za Kupującego klienta.~Świetna oferta dla firm budowlanych - fliperów lokalnych deweloperów~doskonała baza do przebudowy - remontu , wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wielowieś

Wielowieś(Karchowice + 14 km)

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowe domy Pod Lasem - spokój i komfort w otoczeniu natury Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne położone w urokliwej, zielonej okolicy - Nowe Domki Pod Lasem Każdy dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Ogrodowa

Zbrosławice(Karchowice + 3 km)

495 000 zł544 m² 2 521,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Zbrosławicach - spokojna okolica, duży potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Zbrosławicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kalety

Drutarnia,Kalety(Karchowice + 24 km)

5 299 000 zł195 m² 27 174,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m / perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: kalety/drutarnia. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Smolnica

Smolnica(Karchowice + 18 km)

2 500 000 zł160 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w pełni podpiwniczony składający się z trzech kondygnacji o powierzchni ok. 500 m2, z czego ok. 160 m2 to powierzchnia mieszkalna, 130 m2 piwnica położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gliwice

Stare Łabędy,Gliwice(Karchowice + 12 km)

1 222 222 zł290 m² 4 214,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Uwaga! Przyjedź, obejrzyj i zaproponuj swoją cenę. Na sprzedaż dom rodzinny o powierzchni 290 m2 na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1786 m2. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bytomska

Karchowice,śląskie

280 000 zł6 010 m² 46,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 010 m²

Dawne gospodarstwo rolne-Dom jednorodzinny wraz zabudowaniami gospodarczymi. Na parterze 4 pokoje, przedpokój, poddasze to 1 pokój mieszkalny i nieurządzony strych o pow 40 m2. Instalacje wodno.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij